Najnowsze oferty

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków

Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków
mieszkanie na sprzedaż

ASN-MS-213

OBSZARY, BIELSKO-BIAŁA   NOWE MIESZKANIA BLISKO CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ W SPOKOJNEJ OKOLICY z OGRÓDKAMI i MIEJSCAMI POSTOJOWYMI!   Proponuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na piętrze, czterolokalowego budynku. Do lokalu mieszkalnego ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 339,62 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków
nowa oferta
dom na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Nałęże, Cisowa

Jaworze, Jaworze Nałęże, Cisowa
dom na sprzedaż

ASN-DS-214

JAWORZE NAŁĘŻE, POWIAT BIELSKI   - - KUP DOM I ZAMIESZKAJ OD ZARAZ - - NOWY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ WYKOŃCZONY "POD KLUCZ" W SĄSIEDZTWIE LASU I Z WIDOKIEM NA GÓRY!   -- Wydane pozwolenie na użytkowanie domu -- Proponuję Państwu ...

Powierzchnia
108,33 m2
Powierzchnia działki [m2]
335 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 154,16 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Nałęże, Cisowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kozy

Kozy
mieszkanie na sprzedaż

ASN-MS-211

POWIAT BIELSKI, KOZY NOWE MIESZKANIA W KOZACH KILKA MINUT OD BIELSKA-BIAŁEJ! Proponuję Państwu do sprzedaży mieszkania położone w Kozach, nieopodal Bielska-Białej o powierzchni 57 m2 na parterze oraz 64 m2 na piętrze dwukondygnacyjnego budynku ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 125,00 zł
cena 520 000
mieszkanie na sprzedaż - Kozy
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków

Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków
mieszkanie na sprzedaż

ASN-MS-212

OBSZARY, BIELSKO-BIAŁA   NOWE MIESZKANIA BLISKO CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ W SPOKOJNEJ OKOLICY z OGRÓDKAMI i MIEJSCAMI POSTOJOWYMI!   - - Pierwsze zdjęcie w ofercie jest wizualizacją inwestycji po zakończeniu prac budowlanych - - Proponuję do sprzedaży ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 981,13 zł
cena 529 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków

Oferty specjalne

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Tychy, Glinka, Grzybowa

Tychy, Glinka, Grzybowa
działka na sprzedaż

ASN-GS-183

Tychy, Glinka   Oferta na wyłączność! Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną w Tychach! -- Rezerwacja oferty --   Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Tychach w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Glinka. Działka znajduje ...

Powierzchnia
580,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Tychy, Glinka, Grzybowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Średnie, Ukryta

Jaworze, Jaworze Średnie, Ukryta
mieszkanie na sprzedaż

ASN-MS-158

JAWORZE ŚREDNIE, POWIAT BIELSKI Oferta na wyłączność! Lokale mieszkalne w Jaworzu z ogródkami i miejscami postojowymi zewnętrznymi w cenie! Kupujący nie płaci podatku PCC-2 Proponuję Państwu do sprzedaży cztery lokale mieszkalne w zabudowie ...

Powierzchnia
87,47 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 803,02 zł
cena 770 000
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Średnie, Ukryta
oferta specjalna
obiekt na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
obiekt na sprzedaż

ASN-BS-204

POWIAT BIELSKI, BIELSKO-BIAŁA   Kameralne osiedle 8 budynków dwulokalowych w Bielsku-Białej! Wszystkie mieszkania wynajmowane od początku 2024 roku - kup osiedle i zarabiaj!   Na sprzedaż posiadam działający biznes, który przynosi znakomite zyski ...

Powierzchnia
917,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 400 m²
Cena za m2
12 977,10 zł
cena 11 900 000
obiekt na sprzedaż - Bielsko-Biała
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Szczyrk

Szczyrk
mieszkanie na sprzedaż

ASN-MS-202

POWIAT BIELSKI, SZCZYRK   RYNEK PIERWOTNY NOWE APARTAMENTY W SZCZYRKU Z WIDOKIEM NA GÓRY! 0% prowizji dla Kupującego -- Już w marcu budynek zostanie oddany do użytkowania -- Proponuję Państwu do sprzedaży nowe apartamenty położone w Szczyrku, ...

Powierzchnia
32,92 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 900,00 zł
cena 457 588
mieszkanie na sprzedaż - Szczyrk

rozumiem